Strony WWW

Czy strona WWW jest Ci potrzebna?

Własna strona internetowa to jedna z pierwszych pozycji na liście “do zrobienia”, gdy rozpoczynasz pracę nad biznesem. W dzisiejszym świecie każda strona internetowa firmy jest jej wizytówką, niezależnie od tego ile jest na niej treści i od tego jaki poziom prezentuje.

Pamiętaj, klienci kupują oczami i jeśli wejdą na Twoją stronę, a ona ich nie zachęci do tego, by na niej pozostać szybko stracisz potencjalnego klienta.

Z badań wynika, że  aż 93% potencjalnych klientów rozpoczyna współprace z dana firmą poprzez zapoznanie się z jej stroną internetową.

Musisz mieć świadomość, że Twoja strona WWW jest też pierwszym miejscem gdzie klient ma okazję zapoznać się za ofertą, historią firmy czy z Twoją marką osobistą oraz skontaktować się z Tobą.

Jaki jest koszt stworzenia strony www?

Każdy nasz  projekt tworzymy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb, jak również możliwości finansowych naszych Klientów. 

Cena za stworzenie strony WWW obejmuje nie tylko opracowanie wstępnej propozycji, ale również zbudowanie całej witryny, od pierwszej litery do ostatniej kropki. Nasza usługa obejmuje pomoc w uzyskaniu domeny, konfigurację hostingu, jak również stworzenie i dopasowanie elementów graficznych i tekstowych. 

Ostateczny koszt budowy witryny zależy więc od wielu czynników, ale zawsze jest dopasowany do możliwości naszych Klientów. Cena wyjściowa stworzenia dobrej i mobilnej strony zaczyna się od 1 500 zł.

Profesjonalna strona internetowa

Profesjonalnie wykonana strona internetowa może mieć dla Twojej firmy wiele korzyścizaczynając od przyciągnięcia nowych klientów, poprzez zwiększenie sprzedaży produktów. 

Ale przede wszystkim:

  • odpowiada na potrzeby klientów,
  • jest zoptymalizowana pod wyszukiwarki,
  • błyskawicznie się wczytuje,
  • prześciga konkurencję,
  • zarabia dla Twojej firmy.

Dobry design to cichy ambasador Twojej marki

Telefon: +48 604 991 912 

biuro.tsstudio@gmail.com

Śledź nas: