Social Media

Po Ci profil na social mediach?

Social media są niezwykle silnymi narzędziami w świecie online, które BEZPŁATNIE mogą pomóc Ci sprzedawać!  Dziś jeśli nie ma Cię w social mediach to nie oistniejesz.

Statystyki z 2022 r. podają, że obecnie social media są używane przez 27 milionów Polaków.  Te same statystyki podają, że przeciętny polski internauta w wieku 16-64 lata spędza w sieci średnio 6 godzin i 39 minut na dobę. Ważne też, że ponad 93% osób z tego przedziału ma dostęp do mobilnego internetu – przede wszystkim na smartfonie.

Te niesamowite liczby pokazują, że social media są niemal nieodłączną częścią życia ponad połowy Polaków. 

 A Ty wciąż się zastanawiasz, czy warto zaistnieć w mediach społecznościowych?

Buduj relacje z Twoimi Klientami

Jednak jeśli myślisz, że Twoje media społecznościowe od razu po założeniu profilu zaczną sprzedwać, to na początek wyprowadzamy Cię z błędu. Głównym założeniem social mediów jest budowanie Twoich relacji z klientami. To właśnie za pomocą mediów społecznościowych dajesz poznać się Twoim odbiorcą, pokazujesz wartości swojej marki, a także budujesz zaufanie. 

Dopiero z czasem zaczniesz sprzedawać.

Odpowiednio prowadzony content marketin sprawi, że świadomość klientów dotycząca Twojej marki rośnie, a o to przecież Ci chodzi, prawda?

Co nas wyróżnia?

Już od 2017 r. skutecznie prowadzimy skuteczną komunikację różnych firm w social mediach, dzięki umiejętnością copywrotingu i tzw. lekkiego pióra wykorzystujemy wiele serwisów społecznościowych do prowadzenia zróżnicowanej komunikacji.

Współpracując z nami, masz gwarancję, że stawiasz na:

  • Wieloletnie doświadczenie i kompentencje
  • Merytoryczny i unikatowy content
  • Dbałość o spójny wizerunek marki w sieci
  • Znajomość aspektów technicznych
  • Zaangażowanie
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji na szkoleniach i kursach

Dobry design to cichy ambasador Twojej marki

Telefon: +48 604 991 912 

biuro.tsstudio@gmail.com

Śledź nas: