Branding

Twoja marka zasługuje na rozpoznawalne logo.

Tworząc swoją firmę czy markę osobistą, musisz pamiętać, że Twoi klienci kupują oczami! Dlatego też pierwsze wrażenie jakie na nim zrobisz jest bardzo ważne! A jak zapewne wiesz, pierwsze wrażenie zrobisz tylko jeden raz, więc postaraj się zrobić je jak najlepsze! Logo i cała Twoja identyfikacja wizualna (branding) powinna oddawać charakter reprezentowanej marki i jej profesjonalizm.

Jeśi potrzebujesz nowego logo lub chcesz odświeżyć swoje obecne logo, chętnie Ci w tym pomożemy.

Projektowaliśmy już logotypy dla firm z różnych branż, na pewno uda nam się zrobić projekt, który sprosta Twoim wymaganiom, a jednocześnie wyróżni się na tle konkurencji.

Mniej znaczy więcej

To właśnie nasza dewiza. Gustujemy w prostocie i ponadczasowym minimaliźmie. Projekty naszych logotypów charakteryzują się:

  • Minimalistyczną formą
  • Prostotą przekazu
  • Ponadczasowością
  • Dbałością o szczegóły

A jeśli logo to za mało?

Zajmujemy się kreowaniem marek, a to znaczy, że możemy stworzyć dla Ciebie cały spójny branding. Od logotypu, po spójne kolory marki, wizytówkę, ulotkę, plakat, voucher czy papier firmowy. Dodatkowo w ofercie możesz znaleźć również indywidualnie stworzone grafiki udostępnione w programie Canva do samodzielnej edycji.

Zanim przystąpimy do pracy otrzymasz od nas ankiete Google (brief), abyśmy poznali Twoją wizję oraz wartości i misję Twojego biznesu. Na podstawie stworzymy unikatowy projekt  LOGOtypu. 

Skontaktuj się z nami, a napewno stworzymy wyjątkowy projekt na potrzeby Twojego biznesu.

Dobry design to cichy ambasador Twojej marki

Telefon: +48 604 991 912 

biuro.tsstudio@gmail.com

Śledź nas: